Ogrody – piękno i funkcjonalność

On 22 marca 2014 by admin

kwiat1_ogrodyWiemy, że ogród jest dla Państwa ważnym miejscem, przedłużeniem Waszego domu, w którego urządzenie włożyliście wiele serca. Chcecie, aby dom i jego otoczenie prezentowały się pięknie każdego dnia.

Ogród powinien być prawdziwą ozdobą domu, współgrając z nim estetycznie i funkcjonalnie, ale też wyjątkowym, odrębnym miejscem, zieloną oazą, w której można znaleźć chwilę ukojenia i spokoju. Dobrze zaprojektowany ogród to taki, który harmonijnie współgra z otaczającym krajobrazem, naturą, domem i mieszkającymi w nim ludźmi.

Projektowanie ogrodów to jednak sztuka użytkowa, w której liczą się nie tylko walory estetyczne ogrodu, ale również jego funkcjonalność.

Wiemy, że ilu właścicieli ogrodów, tyle różnych potrzeb. Oczekujecie, że ogród będzie miejscem medytacji i ucieczki przed zgiełkiem codzienności? Chcecie, by był wspaniałym, ale i bezpiecznym miejscem zabaw dla dzieci? Przedłużeniem salonu i tarasu, gdzie toczy się życie rodzinne? A może ważne są dla Was potrzeby zwierząt domowych, psów czy kotów, chcecie aby mogły do woli psocić na ogrodzie, nie szkodząc jednocześnie roślinom?

Pragniecie, aby Wasz ogród był ogrodem otwartym, miejscem spotkań z przyjaciółmi i znajomymi – przy lampce wina z własnej piwniczki czy aromatycznych potrawach z grilla spożywanych wśród śmiechu w specjalnie do tego przygotowanym ogrodowym zakątku? Zdarza się, że dużo pracujecie i macie wiele innych zajęć, więc chcielibyście, żeby Wasz ogród był prawie samoobsługowy, wykorzystywał automatyczne mechanizmy i nie wymagał wielkich nakładów czasu i wysiłku, wciąż wyglądając pięknie?

Marzycie o ogrodzie sensualnym, wypełnionym tysiącem współgrających ze sobą smaków, zapachów i barw? A może kochacie dziką naturę i chcecie do swojego ogrodu zaprosić jeże, ptaki lub motyle? Lubicie dobrą kuchnię i chcielibyście przyprawiać swoje dania ziołami z własnego ogrodu? A może zależy Wam na ekologicznym, zdrowym trybie życia, więc nie wyobrażacie sobie ogrodu bez grządki warzywnej i owoców dojrzewających w słońcu?

Świetnie! To wszystko da się zrobić. Rozumiemy różne potrzeby naszych klientów i z radością je spełniamy. Ogród to wyjątkowe miejsce, które musi być „szyte na miarę”, odzwierciedlać charakter rodziny i indywidualizm poszczególnych jej członków. To właśnie znaczy dla nas harmonia.

Dlatego codziennie staramy się, aby Wasze ogrody nie tylko pięknie wyglądały, ale również były funkcjonalne, dostosowane do Waszych specyficznych potrzeb i oczekiwań. Dokładamy starań, abyście czuli się w nich świetnie, by były dla Was miejscem relaksu i radości z obcowania z naturą.