Ogród przyjazny pszczołom

On 22 lipca 2016 by admin

Pszczoły – te piękne i pracowite owady – giną, i tylko my możemy im pomóc. Na szczęście każdy może coś dla nich zrobić, na przykład sadząc rośliny miododajne w ogrodzie lub na balkonie.

Zielona Pomarańcza włącza się w akcję Ratuj Pszczoły ze specjalną ofertą zakładania ogrodów przyjaznych pszczołom oraz rabat miododajnych.

Oferta specjalna: ogrody miododajne

Pszczoła na rabacie miododajnejNasza oferta usług ogrodniczych obejmuje zakładanie ogrodów przyjaznych pszczołom i rabat obsadzanych roślinami miododajnymi. Ponieważ cel jest szczytny, dla każdego klienta, który zdecyduje się na założenie ogrodu miododajnego lub obsadzenie rabat na istniejącym już ogrodzie roślinami miododajnymi, mamy specjalną ofertę:

Na każde 10 roślin posadzonych na ogrodzie –
1 bylinę miododajną klient dostaje gratis

 

 

Ogród przyjazny pszczołom – co obejmuje oferta

Najważniejsze są nasadzenia roślin miododajnych. Wybór jest ogromny, więc nie trzeba obawiać się monotonii (przykłady roślin miododajnych można znaleźć tutaj).

Proponujemy następujące rabatki:

  • Pachnąca rabatka miododajna
  • Rabatka: Kwitnące rośliny przyjazne pszczołom
  • Rabatka: Jadalne rośliny przyjazne pszczołom
  • Rabatka: miododajny zielnik przyprawowy
  • Rabatka: miododajny zielnik leczniczy

Rośliny dobierane są przez naszych specjalistów przy uwzględnieniu wszystkich prawideł sztuki architektury krajobrazu, a jednocześnie w konsultacji z pszczelarzami zaangażowanymi w akcję Ratuj Pszczoły. Dzięki temu rabatki są nie tylko piękne i pożyteczne, ale i przyjazne pszczołom.

Dodatkowo – opcjonalnie – proponujemy również montaż specjalnych domków (hoteli) dla pszczół oraz poideł dla owadów.

Na często koszonym, jednogatunkowym trawniku pszczoły (i inne owady) nie czują się zbyt dobrze. Oferujemy zakładanie tzw. łąki kwietnej tym z Państwa, którzy zdecydują się na tę przyjazną pszczołom, naturalną, kolorową i niewymagającą wiele pielęgnacji alternatywę dla tradycyjnego trawnika. Oprócz trawy wyrosną na niej m.in. jaskry, złocienie, chabry czy firletki.

Ogród przyjazny pszczołom

Ogród przyjazny pszczołom – szczegóły oferty

Oferta jest bezterminowa. Obowiązuje na terenie działania firmy ogrodniczej Zielona Pomarańcza – czyli we Wrocławiu i okolicach.

Chętnie odpowiemy na pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zakładania ogrodów przyjaznych pszczołom i rabat miododajnych!