Pielęgnacji ogrodów nigdy dośćFirma ogrodnicza Zielona Pomarańcza

Naszą pasją są ogrody. Chcemy, by zawsze były piękne, stanowiąc zieloną ozdobę Państwa domów.

Zielona Pomarańcza to prężnie rozwijająca się firma ogrodnicza z Wrocławia, która za cel stawia sobie zadowolenie swoich klientów. Z tego względu świadczymy:

Kompleksowe usługi projektowania, zakładania, utrzymania i pielęgnacji ogrodów

Dzięki temu nie muszą Państwo szukać wielu firm – nasz zespół składa się ze specjalistów i fachowców, którzy kompleksowo zadbają o Wasz ogród.

Naszą przewagą jest nie tylko to, że w Zielonej Pomarańczy ogniskuje się wiedza i doświadczenie dotyczące różnych aspektów projektowania, wykonawstwa i pielęgnacji ogrodów, ale także to, że byliśmy w stanie stworzyć zgrany zespół, który nauczył się efektywnej komunikacji i przekazywania sobie nawzajem wiedzy teoretycznej i praktycznej dotyczącej różnych dziedzin i – dzięki temu – jest w stanie oferować Państwu nową jakość projektowania i budowy ogrodów.

Są wśród nas architekci krajobrazu, wciąż pełni nowych pomysłów i snujący śmiałe ogrodnicze wizje, fachowcy zajmujący się ich realnym wdrażaniem w życie przy uwzględnieniu rzeczywistych warunków panujących w terenie, posiadający fachową wiedzę w dziedzinie oświetlenia ogrodowego, małej architektury ogrodowej czy kładzenia nawierzchni, ogrodnicy znający się na roślinach jak nikt inny, wykwalifikowani pracownicy fizyczni posiadający doświadczenie w pielęgnacji ogrodów oraz operatorzy maszyn, wreszcie eksperci od automatycznych systemów nawadniania ogrodów.

Tak zbudowany zespół nie tylko jest w stanie śledzić najnowsze trendy i czerpać inspiracje z różnych źródeł, ale i wykazywać inicjatywę oraz kreatywnie rozwiązywać pojawiające się problemy.

Umiemy perspektywicznie patrzyć na ogród i jego rozwój. Łączymy rzemiosło ze sztuką. Państwa ogród może na tym tylko zyskać.

Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie i używamy odpowiednio dobranych, wysokiej jakości materiałów. Mimo to, staramy się zaoferować Państwu jak najatrakcyjniejsze ceny przy zachowaniu odpowiedniej jakości usług.

Skupiamy się przede wszystkim na  projektowaniu, zakładaniu ogrodów przydomowych i firmowych terenów zieleni oraz usługach serwisowych.

Mamy na swoim koncie wiele wdrożonych projektów i rzesze klientów, którzy polecają nas innym. To sprawia, że staramy się jeszcze bardziej.

Od współpracy przy tworzeniu ogrodów wiele zależyWciąż uczymy się, uczestniczymy w branżowych szkoleniach i targach ogrodniczych, jesteśmy na bieżąco z trendami architektury krajobrazu i nowinkami w ogrodnictwie. Cały czas się rozwijamy. Dlaczego? Bo po prostu lubimy to, co robimy, ale też uwielbiamy zyskiwać kolejnych zadowolonych klientów.

Świadczymy usługi ogrodnicze we Wrocławiu i w okolicznych miejscowościach, m.in. na: Bielanach Wrocławskich, w Domasławiu, Krzeptowie, Mokronosie, Pietrzykowicach, Siechnicach, Świętej Katarzynie, Smolcu i Tyńcu Małym.

Zapraszamy do kontaktu!